Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Strona 1 z 1

Zasady, Regulamin Gry

Post: 07 wrz 2013, 16:43
autor: Rikudō Sennin
Zasady:

1. Zasady etykiety i netykiety:

a) Zabrania się:


1. Ubliżania graczowi w jakikolwiek sposób, czyli: zakaz obrażania, wyszydzania, oczerniania zarówno samego użytkownika, jak i jego poglądów (także religii). W skrajnych przypadkach bez ostrzeżenia można otrzymać od razu bana.
2. Umieszczania treści: pornograficznych, rasistowskich, wszystkich innych uznanych za nieetyczne.
3. Odgrywania scen powszechnie uważanych za niestosowne.

b) Nakazuje się:

1. Powściągliwości języka w zakresie epitetów potocznie zwanych przekleństwami. Jeżeli dany gracz poczuje się urażony fabularnym, a także nieprzyjemnym komentarzem na jego temat, zostanie nałożona kara ostrzeżenia.
Najlepiej od nich stronić, choć w niektórych przypadkach nie da się nie skomentować ostrzej, ale rozwinięcie tej myśli nastąpi w dalszej części regulaminu.
2. Powstrzymywania się od wulgarnych, ekscytujących przeżyć postaci.

2. Język Polski:

1. Starajmy się posługiwać jedynie nim. W polszczyźnie jest naprawdę wiele cudownych słów o mocniejszym, tudzież słabszym znaczeniu, których o wiele wspanialej użyć od prostego, nic nieznaczącego wulgaryzmu (lub angielskiego wtrącenia - brawa za utrzymanie klimatu). Zbyt częste używanie będzie karane.
2. Nie pozwólmy na rozpowszechnianie się języków pochodzenia obcego, jak pokemonizm oraz emoticonizm.
3. I zachowujmy go w jego podstawowej, ukształtowanej na przestrzeni lat wersji.

3. Prawa autorskie:

1. Kradzież jest zła, dlatego też pod żadnym pozorem żaden użytkownik nie ma prawa umieścić tekstu/regulaminu należącego do innej strony bez konsultacji z jego prawdziwym autorem. Jeżeli jakakolwiek tego typu sytuacja będzie mieć miejsce, pomysłodawca będzie kierowany do danej osoby.
2. Zasada działa też w drugą stronę - nie pozwalamy na plagiat naszych pomysłów. Każdy z użytkowników ma wręcz obowiązek poinformować o kradzieży administratora Ultimate Naruto PBF, a także ma prawo interweniować bezpośrednio i w sposób kulturalny poprosić o usunięcie przywłaszczonego pomysłu u pseudoautora lub administratora-złodzieja.

Regulamin:

1. Rozpoczynamy grę:

1. Od przeczytania regulaminów, zarejestrowania się oraz ponownego zajrzenia w tematy dotyczące zasad na forum.
2. Po rejestracji należy dokładnie wybrać talent, klan, wioskę, czy żywioł (w przypadku Soshijutsu), ponieważ w trakcie gry nie jest możliwa ich zmiana.

2. Wybór nicku:


1. Wybór nicku bywa czasem trudny czasem łatwy, ale muszą się składać z: np. Uchiha Madara lub Madara Uchiha, to był tylko przykład... Postacie kanoniczne jedynie dla adminów i senninów!

3. Uczciwość:

1. Z tego względu nie należy wpisywać danych przed akceptacją: karty postaci, techniki, rangi technik, ekwipunku, zarobionych pieniędzy, a także nie należy przed zezwoleniem na naukę własnej techniki przystąpić do jej treningu.
2. Tym bardziej nie dodawajcie sobie dziwnych rzeczy, jak demony, Kekkei Genkai, pakty, nienauczone techniki.
3. Natomiast zaraz po przydzieleniu odpowiednich rang, technik i tym podobne: uwzględnij zmiany w profilu.